Firmamızdan Haberler
BASINDA ÇIKAN HABERLER İLE İLGİLİ DUYURU
Bazı yazılı ve görsel basında çıkan haberlerde yıl sonuna kadar ehliyete çevrilmeyen sertifikaların iptal edileceği söylenmiştir.

2018 EHLİYET SINAV TARİHLERİ AÇIKLANDI!
2018 Yılında 5 Teorik Sınav Yapılacaktır. İsteyen adaylar teorik dersleri bittikten sonra yazılı sınav tarihini beklemeden E-sınava girebilir.

İlkokul Mezunlarına Müjde!

  İlkokul Mezunları Şuan Ehliyet Alabiliyor!

 


OYAK BETON OPERATÖRLERİ EĞİTİMLERİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI.

     TEKNİK OPERATÖRLÜK KURSU!!


 

HAKKIMIZDA
 

 21 Ağustos 1990 tarihinde Güneşli'de kurulan TEKNİK SÜRÜCÜ KURSU  kısa süre içerisinde iyi ve öncü bir eğitim kurumu; sektörde bir marka olmayı başarmış ve uzun yıllar bu saygınlığını korumuştur. Sektörde ki ihtiyaçlar doğrultusunda 2009 yılında Yenibosna'da yeni bir şube açarak ve hizmetlerine SRC BELGESİ  ve  İŞ MAKİNASI (G sınıfı) operatörlük belgesi eğitimini de ekleyerek, çağın gerekleri doğrultusunda yatırımlarına devam etmiştir.

Tüm bu süreç içerisinde belli bir başarı oranını ve eğitim kalitesini yakalamış, sektörün nitelikli, önemli, çağdaş eğitimi kendine ilke edinmiş, eğitmenlerini kadrosunda bulundurmuş eğitim araçlarının ve fiziki koşulların modernizasyonunu sürekli sağlamış, saygınlığı ve güvenirliliği çevresi tarafından kabul edilmiş bir kurs olarak  TEKNİK SÜRÜCÜ KURSU  yaklaşık 30.000 öğrenciye ehliyet ve binlerce öğrenciye SRC ve OPERATÖRLÜK  belgesi kazandırmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Tüm bunların ışığında çağdaş, insan odaklı eğitimi ve verilen eğitimle yetiştirilen insanlarla sağlıklı bir toplum hedefinde az da olsa payı olmayı kendine misyon belirleyen kursumuz kısa süre içerisinde hem nicelik hem de nitelik olarak gerek İş Makinası Operatörlük ve SRC Sertifikalarında gerekse Ehliyet belgelerinde sektöründe lider olmayı vizyonu olarak belirlemiştir.

Bundan sonraki süreçte  bu büyük aileye ve başarıya sizin de dahil olmanızı dileriz.

 

Saygılarımızla,

Kurucu Genel Müdür: Ali ÖZTÜRK

 

 

 

 
 
Copyright Teknik Sürücü Kursu Tüm Hakları Saklıdır.